Vyvíjame moderné riešenia schopné rýchlych a flexibilných reakcií.

KOMIX

Technológie použité pre konkrétny projekt sú vždy vyberané s ohľadom na podmienky a požiadavky konkrétneho zákazníka. Rozhodovanie je ovplyvnené súčasnými trendmi a všeobecnými odporúčaniami, ako aj firemnou politikou.

NÁŠ PRÍSTUP 

V súčasnosti pracujeme na vývoji úplne nových projektov, ako aj na projektoch prevzatých od predchádzajúcich dodávateľov našich zákazníkov. S našimi znalosťami sme schopní pokryť vývoj aplikácií s veľmi dlhou históriou ako aj nových aplikácií nasadených v cloude ako aj na premise.

 • Icon

  100+ programátorov

  Náš tím senior vývojárov, ktorí zodpovedne dodržiavajú správne postupy, rozumejú svojej práci, rešpektujú stanovené požiadavky, ale vedia čítať aj medzi riadkami, je jedným z pilierov, ktoré zaručujú, že navrhnutý systém bude dodaný k plnej spokojnosti nášho klienta.

 • Icon

  Odborné znalosti

  Technologické skúsenosti našich programátorov vieme preukázať nielen pracovnými skúsenosťami a referenciami z veľkého množstva projektov, ale aj certifikátmi o absolvovaní rôznych vzdelávacích programov a získaní certifikácií od svetových IT lídrov.

 • Icon

  Profesionalita

  Naši vývojári sú vďaka svojej profesionalite a skúsenostiam schopní zapracovať do projektov aj implicitné požiadavky našich klientov, pomáhame tak ušetriť veľa úsilia a znížiť náklady, ktoré by inak naši klienti museli vynaložiť pri následnej aplikácii administratívy.

KAŽDÉ RIEŠENIE DÁVAME DO KONTEXTU

Technológie použité pre konkrétny projekt sú vždy vyberané s ohľadom na podmienky a požiadavky konkrétneho zákazníka. Rozhodovanie je ovplyvnené aktuálnymi trendmi a všeobecnými odporúčaniami, ako aj firemnou politikou.

Referencie

read more
KOMIX

Make an appointment with us

  Qinshift