Špecializujeme sa na komerčné projekty vývoja softvéru v automobilovom priemysle v rámci Európy.

KOMIX

Zameriavame sa na spokojnosť používateľov a zákazníkov.

To znamená – byť chápavý a flexibilný, prispôsobiť sa vášmu vývojovému procesu. Sme tu, aby sme zrealizovali váš nápad bez ohľadu na platformu, potrebný technologický balík alebo veľkosť projektu.

Dynamika, flexibilita, transparentnosť, autentickosť, sústredenie, tímová práca a skromnosť sú v našej DNA.

Váš úspech je naším úspechom -Win-Win spolupráca.

Ako súčasť skupiny Aricoma máme prístup k mimoriadnym zdrojom : k doplnkovým službám a produktom v širokej škále oblastí IT a priemyselných vertikál, ktoré vás prevedú všetkými aspektami vašej digitálnej transformácie.

Agilita

Ako súčasť skupiny Aricoma máme prístup k mimoriadnym zdrojom : k doplnkovým službám a produktom v širokej škále oblastí IT a priemyselných vertikál, ktoré vás prevedú všetkými aspektmi vašej digitálnej transformácie.

viac informácií

Architektúra

Dobre navrhnutá softvérová architektúra vám zabezpečí efektivitu vývoja, budúci vývoj systému, požadovaný výkon a škálovateľnosť a zároveň prinesie optimalizáciu nákladov a zníži potenciálne bezpečnostné hrozby.

viac informácií

Databáza

Bez ohľadu na to, aké databázy alebo databázové platformy používate, naše riešenie vám šetrí čas pri spracovaní a načítavaní dát. Naši databázoví špecialisti sa podieľajú na návrhu riešení tak, aby bol výsledok optimalizovaný.

viac informácií

Rozvoj

Vyvíjame moderné riešenia schopné rýchlych a flexibilných reakcií. Technológie použité pre konkrétny projekt sú vždy vyberané s ohľadom na podmienky a požiadavky konkrétneho zákazníka.

viac informácií

IT a Obchodná Analýza

Hĺbková analýza zabezpečí, že navrhované riešenie je v súlade s obchodnými požiadavkami a výrazne prispeje k dodaniu včasného riešenia v dohodnutom rozsahu vedúcemu k plnej spokojnosti zákazníka.

viac informácií

Projektový Manažment

Ku každému projektu pristupujeme ako prípad k prípadu. V prvom rade nám záleží na tom, aby sme spolu dobre vychádzali, mali všetko pod kontrolou a vedeli kedy a ako sa dostaneme do nášho konečného cieľa.

viac informácií

UX/UI

UX a UI interných aplikácií je kľúčové pre úspech, efektivitu vašej digitalizácie. Kladieme veľký dôraz na užívateľa a jeho potreby, pričom využívame naše odborné znalosti, aby sme navrhli jedinečné riešenie, ktoré je intuitívne a ľahko použiteľné.

viac informácií

Cloud

Ak chcete urýchliť zavádzanie nových služieb a aplikácií, zvýšiť bezpečnosť, dostupnosť, postupovať agilne, podporovať modernizáciu, skrátka byť celkovo flexibilnou firmou, cloud je ten správny smer.

viac informácií

Make an appointment with us

    Qinshift