Codecon 2023 Naša premiéra

KOMIX

Na Slovensku (v Bratislave a Košiciach) sme ako firma ešte pomerne krátko a tak Codecon 2023 (čo je mimochodom skvelý a na úrovni event od vývojárov pre vývojárov) bol naša premiéra. Mali sme pomerne vysoké očakávania či už z rozprávania tých, ktorí tam niekedy boli, alebo z fotiek eventu minulých ročníkov. To, ako to tam vyzeralo a prebiehalo, splnilo nad mieru naše očakávania.

Prečo sme chceli byť súčasťou ?

Keďže je to event od vývojárov pre vývojárov, vedeli sme, že máme aj my ako firma čo ponúknuť. Konkrétne náš šikovný kolega Tomáš sa odhodlal vystúpiť na hlavné pódium k Sajfovi a tiež pred všetkých zvedavých nadšencov IT sféry, kde porozprával o implementácii rehabilitácie pre pacientov po CMP (cievnej mozgovej príhode) s prepojením na najnovšie technológie – Hololens 2. Tomáš sa tejto téme venoval aj vo svojej diplomovej práci a je to celkovo oblasť, ktorá ho zaujíma.

 

Okrem Tomášovej prezentácie na hlavnom stage-i sme mali ako firma aj stánok, odkiaľ sme veľmi dobre videli na pódium. V našom stánku nechýbali nejaké tie pochutiny na doplnenie energie, zahnanie smädu a naši firemní maskoti. 🙂 Záujemcovia, ktorí sa pri stánku zastavili sa mohli Tomáša opýtať na všetko čo ich k jeho projektu zaujímalo a rovnako tak nás, recruiterky – Anitu a Miriam pre informácie kto sme ako firma, čomu sa venujeme a aké pozície obsadzujeme. Nechýbala tiež prítomnosť nášho šéfa spoločnosti, ktorý predstavil firmu a porozprával o víziách projektov v blízkej budúcnosti a aj naši ďalší kolegovia, ktorí prišli Tomáša podporiť a pozrieť si priebeh eventu.

Celý deň plný bohatého programu, zaujímavých spíkrov a IT-čkárov pokope zbehol rýchlo. Bolo to živé, akčné a dovolím si povedať, že aj najviac netechnický človek by sa tam nenudil a určite sa aj niečo nové dozvedel a naučil.

 

Tak znovu o rok !

Aj keď sa Codecon skončil len teraz, veľmi nás to obohatilo, odnášame si perfektnú skúsenosť, inšpiráciu a nasadenie do napredovania. Už teraz vieme, že budúci rok sa tam chceme znovu ukázať a tešíme sa, kam sa za tú dobu posunieme.

 

  • 30. 5. 2023
Qinshift